,,BEZPIECZNE WAKACJE”. SPOTKANIE Z OFICEREM PRASOWYM KPP W SOKOŁOWIE PODLASKIM

W piątek 8 czerwca 2018 r. w Zespole Oświatowym w Skibniewie odbyło spotkanie społeczności uczniowskiej z oficerem prasowym KPP w Sokołowie Podlaskim sierżant Dominiką Rozbicką. Tematem pogadanki było bezpieczeństwo podczas wakacji.

Pani policjantka w ciekawy sposób przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, kąpieli w zbiornikach wodnych. Wyjaśniła również, w jaki sposób należy reagować na zaczepki nieznajomych oraz jak się zachować w przypadku ataku agresywnego psa. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali pani sierżant oraz zadawali pytania.

Mamy nadzieję, że bezpieczeństwo podczas wakacji będzie dla naszych uczniów priorytetem, bez względu na to, czy będą wypoczywać nad morzem, w górach, nad jeziorem czy w domu.

Anna Miklas